Yusuf Yazıcı'nın menajerinden transfer açıklaması

Yusuf Yazıcı'nın menajerinden transfer açıklaması, Spor Haberleri.

Yusuf Yazıcı'nın menajerinden transfer açıklaması
Editör: 15Haber
20 Haziran 2022 - 04:06
Yusuf Yazıcı'nın menajerinden transfer açıklaması, Spor Haberleri. İşte o detaylar;

Geçtiğimiz sezonun devre arasında Fransa'nın Lille takımından Rusya'nın CSKA Moskova kulübüne kiralanan Yusuf Yazıcı'nın geleceği belirsizliğini koruyor. Gelecek sezon hangi takımda devam edeceği az önce meçhul Yusuf'un menajeri Adem Cebeci, Rus basınına önemli açıklamalarda bulundu.

Rusya'dan Metaratings'e konuşan Adem Cebeci, Yusuf Yazıcı'nın CSKA Moskova'da kalıp kalmayacağına dair söyleyecekleri bir şey olmadığını kaydederken, "Kulüp tarafını ilgilendiren bir konu hakkında açıklama yapamam. Bu iki kulübün çözüm bulması gereken bir sorudur. Maalesef hiçbir gücümüz yok" dedi.

"KALMAK İSTİYOR"

Menajer, "Söyleyebileceğim tek şey, Yusuf Yazıcı'nın CSKA'da fantastik zaman geçirdiği, niteliklerinin takımın şampiyon olmasına tezgâhtar olabileceğini gösterdiği ve kulüp tarihinin en başarılı transferlerinden biri olduğu. Yusuf, Rusya'yı ve Moskova'yı fazla seviyor. Koşullar müsade verirse Rusya'da kalmak istediğini daima belirttim. Daha fazlasını söyleyemem" ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz sezonun devre arasında CSKA Moskova'ya giden ulusal futbolcu, çıktığı 12 karşılaşmada 8 kere rakip fileleri havalandırmayı başarırken, 2 defa da takım arkadaşlarına gol pası verdi.

Yusuf Yazıcı'nın menajerinden transfer açıklaması, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Yusuf Yazıcı'nın menajerinden transfer açıklaması haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum