Yürüyüş yaparken kayboldular , KAYSERİ haberleri

Son Dakika KAYSERİ haberleri: Kayseri’nin Hacılar ilçesinde ormanda yürüyüş yaptıkları sırada yollarını kaybeden 1’i kadın 2 kişi, ekipler tarafından kurtarıldı.

Yürüyüş yaparken kayboldular
, KAYSERİ haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 16:13
Yürüyüş yaparken kayboldular , KAYSERİ haberleri, KAYSERİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Kayseri’nin Hacılar ilçesinde ormanda yürüyüş yaptıkları sırada yollarını kaybeden 1’i kadın 2 kişi, ekipler tarafından kurtarıldı.
Edinilen bilgiye göre, ilçede bulunan Ortaseki Ormanları’nda meydana gelen olayda U.A. ve kız arkadaşı B.D. yürüyüşe çıktı. Bir süre sonra etkisini gösteren kar yağışı ve sisle beraber yollarını kaybeden çift, 112 çağrı merkezini arayarak yollarını kaybettiklerini ve donmak üzere olduklarını ihbar etti. İhbar üzerine bölgeye AFAD ve jandarma ekipleri sevk edildi. Kısa süre içerisinde ormana ulaşan ekipler, çiftin yerini tespit etti.
Soğuk havadan dolayı üşüdükleri gözlemlenen çift, ekipler tarafından güvenli alana getirildi.
Yürüyüş yaparken kayboldular
Yürüyüş yaparken kayboldular
Yürüyüş yaparken kayboldular
Yürüyüş yaparken kayboldular

Detaylı bir şekilde, Yürüyüş yaparken kayboldular , KAYSERİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KAYSERİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum