Yürüyerek geldiği estetik merkezinden cansız bedeni çıktı! Ailesi "kesip öldürdüler" diyerek isyan etti

Yürüyerek geldiği estetik merkezinden cansız bedeni çıktı! Ailesi "kesip öldürdüler" diyerek isyan etti, İrlanda'dan bir dizi estetik operasyon yaptırmak için Türkiye'ye gelen 40 yaşındaki 3 çocuk babası Kemal Güneş, saç ekimi, burun estetiği ve yağ aldırmak için geçtiğim.

Yürüyerek geldiği estetik merkezinden cansız bedeni çıktı! Ailesi "kesip öldürdüler" diyerek isyan etti
Editör: 15Haber
18 Kasım 2021 - 22:38
Yürüyerek geldiği estetik merkezinden cansız bedeni çıktı! Ailesi "kesip öldürdüler" diyerek isyan etti,

İrlanda'dan bir dizi estetik operasyon yaptırmak için Türkiye'ye gelen 40 yaşındaki 3 çocuk babası Kemal Güneş, saç ekimi, burun estetiği ve yağ aldırmak için geçtiğimiz günlerde İstanbul'da bir merkeze gitti. Önce saç ekimi yaptırdığı gerisinde ikinci operasyonda yağ aldırmak ve burnunu yaptırmak istediği açıklanmış Güneş bu operasyon esnasında iddiaya göre fenalaşarak hayatını kaybetti.

ÖLDÜKTEN SONRA BAŞKA HASTANEYE SEVK ETMİŞLER

Merkez çalışanlarının ise ambulansla Güneş'i Şişli'de özel hastaneye gönderdiği belirtildi. Kemal Güneş'in hastaneye ölü olarak gelmesi üzerine polis ekiplerinin Zincirlikuyu'daki merkeze etken yaptığı ve merkezdeki kişilerin ifadesinin alındığı öğrenildi. İddiaya kadar merkezdekiler hissizlik doktorunun sorumlu olduğunu belirtirken, hekim ise o gün hastanede bile olmadığını belirtti.

"EŞİMİ RESMEN KESİP ÖLDÜRDÜLER"

Ölen Kemal Güneş'in eşi Fidan Güneş kendilerine hiçbir data verilmediğini ve olayın peşini bırakmayacağını söyleyerek, "İrlanda'dan İstanbul'a ameliyat için gelmişti. Cumartesi karın yağlarını aldırırken ölüm etmiş fakat ne şekil etmiş nasıl bir dikkatsizlik var bilmiyorum. Bir izah etme görmedik, eşimi resmen orada kesip öldürdüler. Lütfen ne olur bana destek edin. Eşimin yeğeni hastane kapısında beklerken ona haber vermeden eşimi diğer hastaneye sevk etmeye çalışıyorlar. Elimize yalnızca cesedini verdiler, ben bunun peşimi teslim etmek istemiyorum. 6 saat dıştan bekleyen yeğenine hiçbir şekilde haber verilmiyor. Oradan resmi olarak diğer hastaneye kaçırıyorlar. Eşim ameliyattan vazgeçmiş lakin eşimi ikna etmişler hatta ben de telefonda yalvarmıştım 'tamam' demişti. Sonradan onu kandırmışlar nasıl olduysa ameliyata girmiş. Yeğenine 'ameliyat hoş devam ediyor' diye söylüyorlar. Hekim ameliyata girmiyor, son dakika vazgeçiyor" dedi.

"6 BİN 500 EURO ALMIŞLAR KARDEŞİMDEN"

Güneş'in ağabeyi Özcan Güneş yaşanan olayla ilgili, "6 bin 500 euro para dargın kendisinden bana kadar para için yapılan bir operasyondur. Resmi Olarak merdiven altı hastanesi olarak düşünüyoruz, bizim canımız gitti. Klinik diye adlandırılan böyle bir statü altında sahte ameliyatlar yapılıyorsa para için ülkemize yakışmıyor. Fazla acı bir şey, bu hatalara düşmesinler. Bana kadar bu bir cinayettir" biçiminde konuştu.

Son dönemde peş peşe rekor kıran euro, dolar ve altının ateşi bir türlü düşmezken piyasalar ise bugün #MerkezBankası'nın açıklayacağı #faiz kararına odaklandı.

Sizce, Merkez Bankası faiz kararı ne olur ?

— Haberler (@Haberler) November 17, 2021

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Yürüyerek geldiği estetik merkezinden cansız bedeni çıktı! Ailesi "kesip öldürdüler" diyerek isyan etti, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum