Yürüyen merdivenin kapaklarını çaldılar

Yürüyen merdivenin kapaklarını çaldılar, Gündem Haberleri.

Yürüyen merdivenin kapaklarını çaldılar
Editör: 15Haber
11 Mayıs 2022 - 11:39
Yürüyen merdivenin kapaklarını çaldılar, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Olay, Muratpaşa ilçesi Kızılırmak Caddesi üzerindeki üstteki geçide ait yürüyen merdivende meydana geldi. Sabah erken saatlerde üstteki geçidi kontrole gelen Antalya Büyükşehir Belediyesi ekipleri, yürüyen merdivenlerin çalışmadığını fark etti. Görevliler yaptıkları incelemede, merdivenin çıkış bölümündeki kuyu kapaklarından birinin yerinde olmadığını tespit etti.

Durumu 112 Acele Çağrı Merkezi ’ne gösteren ekipler, üstteki geçidin çıkış bölümünü bariyerle kapatıp önlem aldı. Kapağın alındığı yere bir kişinin düşmemesi ise kısmet olarak değerlendirildi.

Bir ay önce yine benzer bölgedeki yürüyen merdivenlerin kuyu kapaklarının çalındığı öğrenildi. Polis hırsızları yakalamak için çalışma başlattı. Görevliler, demir vidalarla tutturmalarına rağmen kapakların aralıksız çalınmasına şaşırdıklarını dile getirdi. Kapanan merdivenden ihtiyar ve engeli bireylerin güçlükle inip çıktığı görüldü.

Yürüyen merdivenin kapaklarını çaldılar, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum