Yurt dışına kaçmaya hazırlanan FETÖ üyesi çift yakalandı

Yurt dışına kaçmaya hazırlanan FETÖ üyesi çift yakalandı, Edinilen bilgiye göre, TEM ekipleri FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne aza olma suçundan haklarında kesinleşmiş hapis cezası yer alan bir çiftin yurt dışına kaçma hazırlığı yaptıklarının ve bu amaçla Edremit il

Yurt dışına kaçmaya hazırlanan FETÖ üyesi çift yakalandı
Editör: 15Haber
14 Ocak 2022 - 15:20
Yurt dışına kaçmaya hazırlanan FETÖ üyesi çift yakalandı,

Edinilen bilgiye göre, TEM ekipleri FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne aza olma suçundan haklarında kesinleşmiş hapis cezası yer alan bir çiftin yurt dışına kaçma hazırlığı yaptıklarının ve bu amaçla Edremit ilçesine geldiklerinin saptama edilmesi üstüne saklandıkları eve işlem düzenledi.

Telefon tamirciliği yapan şüphelilerden Muhammet Kürşat A. ’nın 7 yıl 6 ay, ev hanımı olan eşi Yasemin A. ’nın ise 6 sene 3 ay hapis cezası ile arandıkları öğrenildi. Şüpheliler, Edremit Cumhuriyet Başsavcılığındaki işlemlerinin arkasında tutuklanarak Burhaniye Cezaevine teslim edildi. (İHA)

Yurt dışına kaçmaya hazırlanan FETÖ üyesi çift yakalandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum