Yurt dışına kaçmaya hazırlanan FETÖ üyesi çift tutuklandı

Yurt dışına kaçmaya hazırlanan FETÖ üyesi çift tutuklandı, Edinilen bilgiye göre, TEM ekipleri FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne aza olma suçundan haklarında kesinleşmiş hapis cezası yer alan bir çiftin yurt dışına kaçma hazırlığı yaptıklarının ve bu amaçla Edremit i.

Yurt dışına kaçmaya hazırlanan FETÖ üyesi çift tutuklandı
Editör: 15Haber
14 Ocak 2022 - 16:49
Yurt dışına kaçmaya hazırlanan FETÖ üyesi çift tutuklandı,

Edinilen bilgiye göre, TEM ekipleri FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne aza olma suçundan haklarında kesinleşmiş hapis cezası yer alan bir çiftin yurt dışına kaçma hazırlığı yaptıklarının ve bu amaçla Edremit ilçesine geldiklerinin saptama edilmesi üstüne saklandıkları eve işlem düzenledi. Telefon tamirciliği yapan şüphelilerden Muhammet Kürşat A.'nın 7 sene 6 ay, ev kadını olan eşi Yasemin A.'nın ise 6 yıl 3 ay hapis cezası ile arandıkları öğrenildi. Şüpheliler, Edremit Cumhuriyet Başsavcılığındaki işlemlerinin peşinde tutuklanarak Burhaniye Cezaevine teslim edildi.
 

Emrah Elmas
 

Yurt dışına kaçmaya hazırlanan FETÖ üyesi çift tutuklandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum