Yunanistan sınırında yakalanan FETÖ elebaşının yeğeninin adliyedeki işlemleri sürüyor

Yunanistan sınırında yakalanan FETÖ elebaşının yeğeninin adliyedeki işlemleri sürüyor, Gündem Haberleri.

Yunanistan sınırında yakalanan FETÖ elebaşının yeğeninin adliyedeki işlemleri sürüyor
Editör: 15Haber
23 Haziran 2022 - 13:53
Yunanistan sınırında yakalanan FETÖ elebaşının yeğeninin adliyedeki işlemleri sürüyor, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Yasa dışı yollarla Edirne'den Yunanistan'a kaçmaya çalışan 10 şüpheli sınır birlikleri göre yakalandı. Yakalanan şüphelilere yönelik yapılan incelemede aralarından FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in yeğeni Sümeyye Gülen'in de olduğu ve beraberinde 5 şüphelinin FETÖ üyesi olduğu tespit edildi. Sümeyye Gülen'in de olduğu 5 şüphelinin yapılan sorgulamanın gerisinde adliyedeki işlemleri devam ediyor. öte yandan, terör örgütü elebaşı Fetullah Gülen'in yeğeni Sümeyye Gülen'in kameralardan yüzünü sakladığı görüntülendi.

Mehmet Basmacı

Yunanistan sınırında yakalanan FETÖ elebaşının yeğeninin adliyedeki işlemleri sürüyor, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Yunanistan sınırında yakalanan FETÖ elebaşının yeğeninin adliyedeki işlemleri sürüyor haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum