evde masajmasaj istanbul

Yunanistan'daki deprem Denizli'de de hissedildi, Gündem Haberleri

Yunanistan'daki deprem Denizli'de de hissedildi, Merkez üssü Yunanistan'ın Lasithi kenti olan yer sarsıntısı, 6.3 büyüklüğünde kaydedildi.

Yunanistan'daki deprem Denizli'de de hissedildi, Gündem Haberleri
Editör: 15Haber
12 Ekim 2021 - 14:32
Yunanistan'daki deprem Denizli'de de hissedildi,

Merkez üssü Yunanistan'ın Lasithi kenti olan yer sarsıntısı, 6.3 büyüklüğünde kaydedildi. Deprem, arasında Denizli'nin de olduğu Ege Bölgesi'ndeki bütün illerde hissedilirken, takriben 20 saniye sürmesi korkuttu. Saat 12.20'de meydana gelen depremin 6,62 kilometre derinliğinde olduğu belirtilirken, merkez üssünün Kandiye'nin 120 kilometre doğusu olduğu kaydedildi.

Depremin Denizli'de de ilk kez yüksek binalar almak üzere kent genelinde yoğun bir şekilde hissedildi. 20 saniye dek süren deprem, kısa süreli nefret edilen şey ve paniğe yol açtı. Herhangi bir can ve mal kaybının yaşanmadığı kaydedilen depremin niçin olduğu paniğin atlatılmasının arkasından jurnal yaşam normale döndü.

Semih Can Yılmaz
 

Yunanistan'daki deprem Denizli'de de hissedildi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum