Yunanistan'a kaçarken yakalanan FETÖ elebaşı Gülen'in yeğeni tutuklandı

Yunanistan'a kaçarken yakalanan FETÖ elebaşı Gülen'in yeğeni tutuklandı, Gündem Haberleri.

Yunanistan'a kaçarken yakalanan FETÖ elebaşı Gülen'in yeğeni tutuklandı
Editör: 15Haber
23 Haziran 2022 - 22:17
Yunanistan'a kaçarken yakalanan FETÖ elebaşı Gülen'in yeğeni tutuklandı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Yasa dışı yollarla Edirne'den Yunanistan'a kaçmaya çalışana 10 şüpheli hudut birlikleri göre yakalanmıştı. Yakalanan şüphelilere yönelik yapılan incelemede aralarında FETÖ terör örgütü elebaşı Fetullah Gülümseyen'in yeğeni Sümeyye Güler Yüzlü de saptama edilmişti. FETÖ elebaşı Güler Yüzlü'in yeğeni Sümeyye Gülen ve öteki şüpheliler yapılan sorgulamanın ardındaki Uzunköprü Adliyesine sevk edilmişti.

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in yeğeni Sümeyye Tebessüm Eden ile A.A, M.A. ve ihraç başat M.A. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. S.İ.'ye konut hapsi verilirken, D.M. isimli kişi ise adli denetim şartı ile özgür kaldı. F.S. de savcılık sorgusu sonrası özgürlük bırakıldı. öte taraftan arasında terör örgütü PKK üyesi zanlısının da olduğu 3 kişinin işlemleri sürüyor.

Mehmet Basmacı - Berkant Şükrü Doğan Uludağ

Yunanistan'a kaçarken yakalanan FETÖ elebaşı Gülen'in yeğeni tutuklandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Yunanistan'a kaçarken yakalanan FETÖ elebaşı Gülen'in yeğeni tutuklandı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum