Yunanistan'a kaçarken yakalanan FETÖ elebaşı Gülen'in yeğeni tutuklandı

Yunanistan'a kaçarken yakalanan FETÖ elebaşı Gülen'in yeğeni tutuklandı, Gündem Haberleri.

Yunanistan'a kaçarken yakalanan FETÖ elebaşı Gülen'in yeğeni tutuklandı
Editör: 15Haber
23 Haziran 2022 - 22:16
Yunanistan'a kaçarken yakalanan FETÖ elebaşı Gülen'in yeğeni tutuklandı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Yasa dışı yollarla Edirne'den Yunanistan'a kaçmaya çalışana 10 şüpheli hudut birlikleri tarafından yakalanmıştı. Yakalanan şüphelilere yönelik yapılan incelemede aralarında FETÖ terör örgütü elebaşı Fetullah Gülen'in yeğeni Sümeyye Gülümseyen de tespit edilmişti. FETÖ elebaşı Güler Yüzlü'in yeğeni Sümeyye Güler Yüzlü ve öteki şüpheliler yapılan sorgulamanın arkasında Uzunköprü Adliyesine sevk edilmişti.

FETÖ elebaşı Fetullah Güler Yüzlü'in yeğeni Sümeyye Gülümseyen ile A.A, M.A. ve ihraç dominant M.A. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. S.İ.'ye ev hapsi verilirken, D.M. isimli şahıs ise adli teftiş şartı ile özgür kaldı. F.S. de savcılık sorgusu sonrası özgürlük bırakıldı.

öte taraftan arasında terör örgütü PKK üyesi zanlısının da olduğu 3 kişinin işlemleri sürüyor.

Mehmet Basmacı - Berkant Şükrü Doğan Uludağ

Yunanistan'a kaçarken yakalanan FETÖ elebaşı Gülen'in yeğeni tutuklandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Yunanistan'a kaçarken yakalanan FETÖ elebaşı Gülen'in yeğeni tutuklandı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum