Yunanistan'a geçmeye çalışan 21 terör örgütü üyesi yakalandı , EDİRNE haberleri

Son Dakika EDİRNE haberleri: Edirne’de terörle mücadele faaliyetleri çerçevesinde çalışmalarını sürdüren İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, yasa dışı yollarla Yunanistan’a kaçmaya çalışan 21 terör örgütü üyesini yakaladı.

Yunanistan'a geçmeye çalışan 21 terör örgütü üyesi yakalandı
, EDİRNE haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 15:57
Yunanistan’a geçmeye çalışan 21 terör örgütü üyesi yakalandı , EDİRNE haberleri, EDİRNE İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Edirne’de terörle mücadele faaliyetleri çerçevesinde çalışmalarını sürdüren İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, yasa dışı yollarla Yunanistan’a kaçmaya çalışan 21 terör örgütü üyesini yakaladı.
Edirne Valiliği’nden yapılan açıklamada İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin Yunanistan’a yasa dışı yollardan geçmeye çalışan 18 FETÖ, 1 DHPK/C ve 2 PKK üyesi olmak üzere 21 silahlı terör örgütü üyesini yakaladığı belirtildi.
Emniyet ve asayiş uygulamaları çerçevesinde çeşitli suçlardan aranan 11 şüpheli ve çeşitli suçlara karışan 11 kişi gözaltına alındı. Bu kişiler hakkında yasal işlem başlatıldı.
Terörle mücadele ve asayişin sağlanmasına yönelik faaliyetlerin halkın desteği ile daha güçlü ve kararlı şekilde aralıksız devam edeceği belirtildi.

Detaylı bir şekilde, Yunanistan’a geçmeye çalışan 21 terör örgütü üyesi yakalandı , EDİRNE haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. EDİRNE ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum