Yumurta pişirirken kendini yakan kadının oğlu: "Her tarafından ateş fışkırıyordu"

Yumurta pişirirken kendini yakan kadının oğlu: “Her tarafından ateş fışkırıyordu”, Gündem Haberleri.

Yumurta pişirirken kendini yakan kadının oğlu: "Her tarafından ateş fışkırıyordu"
Editör: 15Haber
10 Mayıs 2022 - 09:16
Yumurta pişirirken kendini yakan kadının oğlu: “Her tarafından ateş fışkırıyordu”, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Edirne'nin Çavuşbey Mahallesi'nde yaşamış 62 yaşındaki Seher Yolcu, piknik tüpünde yumurta pişirirken kendini yaktı. İş dönüşü eve gelen kadının oğlu Çağrı Yolcu, annesinin alevler içinde olduğunu görür görmez önce elleriyle ardından da battaniye yardımıyla alevleri söndürdü. İhbar üstüne durum yerine gelen ambulans ekibi, yaralı var kadını hastaneye kaldırıldı. Durum yeri inceleme polisleri de, evde tahlil gerçekleştirdi. Kadının oğlu Çağrı Gezgin, ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Eve geldiğinde annesini alevler içinde gördüğünü anlatan Çağrı Gezgin, “Alevleri elimle söndürmeye çalıştım lakin söndüremedim. Ardındaki battaniye ile söndürmeye çalıştım. Motosiklette alevli bir iskelet görseli var onun gibi yanıyordu. Her kadar alevler fışkırıyordu. Bildiğim kadarıyla yemek yapıyordu, çünkü tüp vardı” dedi


Mehmet Basmacı - Şener Urfa
 

Yumurta pişirirken kendini yakan kadının oğlu: “Her tarafından ateş fışkırıyordu”, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum