Yüksekova 'da iki grup arasında silahlı kavga: 4 yaralı

Yüksekova ’da iki grup arasında silahlı kavga: 4 yaralı, Edinilen bilgiye göre tartışma, Cengiz Topel Caddesi üstünde meydana geldi.

Yüksekova 'da iki grup arasında silahlı kavga: 4 yaralı
Editör: 15Haber
11 Ocak 2022 - 20:07
Yüksekova ’da iki grup arasında silahlı kavga: 4 yaralı,

Edinilen bilgiye göre tartışma, Cengiz Topel Caddesi üstünde meydana geldi. Aralarında husumet bulunan iki grup sokak üstünde karşılaşınca ağız dalaşı çıktı. Kavga kısa sürede büyüyerek taş, sopa ve silahların kullanıldığı kavgaya dönüştü. Kavgada iki gruptan 3 kişi silahla, 1 birey ise aldığı taş ve sopa darbeleriyle yaralandı.
Çevredekilerin haber vermesi üzerine durum yerine fazla sayıda polis ekibi sevk edildi. Cadde üzerindeki bir takım işyerlerinin camlarının da kırıldığı kavgada polis ekipleri, tarafları karışıklığa itmek için TOMA'larla basınçlı su kullandı. Kavga güçlükle sonlandırılırken, sıhhat ekipleri yaralılara müdahale etti. Yaralılar, durum yerinde yapılan ilk müdahalenin ardındaki hastanelere kaldırıldı. Kavgaya karışanların bazıları gözaltına alınırken polis, taraflar aralarında yeni bir olayın yaşanmaması için çevrede geniş emniyet önlemi aldı.
Kavgayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Yüksekova ’da iki grup arasında silahlı kavga: 4 yaralı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum