Yolcu otobüsü yangınında yolcular şoförü suçladı , ARTVİN haberleri

Son Dakika ARTVİN haberleri: Artvin’de yanan yolcu otobüsünde bulunan yolcular yangının şoförün arızalı otobüsle yolculuk etme ısrarı nedeniyle çıktığını iddia etti.

Yolcu otobüsü yangınında yolcular şoförü suçladı
, ARTVİN haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 19:40
Yolcu otobüsü yangınında yolcular şoförü suçladı , ARTVİN haberleri, ARTVİN İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Artvin’de yanan yolcu otobüsünde bulunan yolcular yangının şoförün arızalı otobüsle yolculuk etme ısrarı nedeniyle çıktığını iddia etti.
Alınan bilgiye göre, Artvin’den İstanbul istikametine gitmek üzere hareket eden Kamil Koç’a ait yolcu otobüsü Hopa ilçesine geldiği sırada henüz sebebi bilinmeyen nedenle yanmaya başladı. Alevlerin kısa sürede büyümesi sonrası yolcular tahliye edildi. Can kaybı ve yaralanmanın olmadığı olayda otobüs kullanılamaz hale gelirken, yolcular yangının şoförün arızalı otobüsle yolculuk etme ısrarı nedeniyle çıktığını iddia etti. Yolcular çektikleri görüntülerde "Artvin’den bindiğimiz aracımız tamamen yanmaktadır. Tamamen şoför hatasıdır. Şoförümüz aracını kontrol etti, muavinle birbirlerine bir şeyler söylediler. Daha sonra sahile indiklerinde tamir ettireceğini söylediler. Ama sonrasında yanmaya başladı. Arkada kapı açılmadı sadece ön kapı açılarak indik. Allah’a çok şükür kimseye bir şey olmadı bunca insan içinde yazıklar olsun şoförümüze” ifadelerini kullandı.
Öte yandan otobüs yangını ile ilgili inceleme başlatıldı.
Yolcu otobüsü yangınında yolcular şoförü suçladı
Yolcu otobüsü yangınında yolcular şoförü suçladı

Detaylı bir şekilde, Yolcu otobüsü yangınında yolcular şoförü suçladı , ARTVİN haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ARTVİN ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum