Yol yenileme çalışması başladı

Nevşehir Belediyesi Su ve Sanitasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından içme suyu altyapısının yenilendiği Evler Mahallesi 27. Cadde'de 2000 yılında tadilat çalışmaları başladı. 2000 Evler Mahallesi 27. Sokak'ta bir süre önce başlayan altyapı yenileme çalışmaları tamamlandı. Nevşehir Belediyesi Su ve Sanitasyon Müdürlüğü, içme suyu altyapısının yenilendiği sokakta doğalgaz ve elektrik altyapısında da çalışma yaptı ve yeni konutlar için elektrik bağlantı aboneleri çekildi.

Yol yenileme çalışması başladı
Editör: 15Haber
05 Ağustos 2022 - 17:04
Yol yenileme çalışması başladı, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Nevşehir Belediyesi Su ve Sanitasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından içme suyu altyapısının yenilendiği Evler Mahallesi 27. Cadde'de 2000 yılında tadilat çalışmaları başladı. 2000 Evler Mahallesi 27. Sokak'ta bir süre önce başlayan altyapı yenileme çalışmaları tamamlandı. Nevşehir Belediyesi Su ve Sanitasyon Müdürlüğü, içme suyu altyapısının yenilendiği sokakta doğalgaz ve elektrik altyapısında da çalışma yaptı ve yeni konutlar için elektrik bağlantı aboneleri çekildi.
Alt yapı çalışmalarının ardından Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri yol yapım çalışmalarına başladı. Yol çalışmalarının kısa sürede tamamlanması gerektiği için caddenin yaya kaldırımları da yenilenecek.
Yol yenileme çalışması başladı
Yol yenileme çalışması başladı

Detaylı bir şekilde, Yol yenileme çalışması başladı başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum