Yol verme kavgasına karışan kadını zorla araca bindirmeye kalktı! Arbede anları anbean kamerada

Yol verme kavgasına karışan kadını zorla araca bindirmeye kalktı! Arbede anları anbean kamerada, Önceki gün, Duatepe Mahallesi Yay Caddesi'nde meydana gelen olayda, taksi sürücüsü ile şoför kursu eğitmeni Furkan A.

Yol verme kavgasına karışan kadını zorla araca bindirmeye kalktı! Arbede anları anbean kamerada
Editör: 15Haber
21 Kasım 2021 - 12:57
Yol verme kavgasına karışan kadını zorla araca bindirmeye kalktı! Arbede anları anbean kamerada,

Önceki gün, Duatepe Mahallesi Yay Caddesi'nde meydana gelen olayda, taksi sürücüsü ile şoför kursu eğitmeni Furkan A. arasında yol verme meselesi yüzünden sözlü tartışma çıktı. Tartışmaya takside yer alan kadın yolcunun da katılmasıyla meydana çıkan olaylar diğer bir sürücü göre cep telefonu ile kaydedildi. Görüntülerde kadın ile Furkan A. aralarında arbede yaşandığı görülüyor.

"BENİM KADINLA İLGİLİ PROBLEMİM YOKTU"

Sürücü kursu eğitmeni Furkan A. yaşanan olayı anlattı. Furkan A. tartışmanın aslında taksi sürücüsüyle olduğunu belirterek, "Benim kadınla ilgili hiçbir problemim yoktu. Benim sorunum taksiciyleydi. Yolun ortasında durup alıcı aldı. Bütün şu noktada yolun ortasında duruyor. O da sağa dönecekti bende sağa dönecektim. Yolun ortasında durdu. Ben de yanına gelerek açıktan alarak yanından gitmeye çalıştım acelem vardı çünkü. Biraz sağa yaklaşmış olsaydı, dörtlüsünü yakıp durmuş olsaydı kimseyi engellemiyordu. Ben yanına geçerken hareket etti, ani fren yapıp durdu ve kornoya bastı. Bende arabadan aşağıya indim, güzel bir üslupla dedim fakat, 'Yolcu yolun ortasında alınmaz, sağa çekersiniz dörtlünüzü yakarsınız, niyetinizi belli edersiniz' dedim" dedi.

"BACAĞIMA TEKME ATIP TÜKÜRDÜ"

Taksi sürücüsüyle konuşurken kadının yanında geldiğini vurgulayan Furkan A., "O sırada zaten kadın üzerime içten gelmeye başladı. Arabaya bir şeyler atmaya başladı. Ben arabaya bindim, yanıma geldi, 'sen benim kim olduğumu biliyor musun? Seni şöyle yaptıracağım, böyle yaptıracağım' gibi küfürler etmeye başladı. Üslubu fiilen bozuktu. Ben arabaya bindim, gideceğim. Sağ kapıyı açtı, bacağıma tekme attı aracın içerisindeyken, tükürdü. Bana hakaretler etti. Camı kapatınca elindeki telefonla cama vurmaya başladı. Ben taksiye içten geldim. Kadını taksiye bindirmenin peşindeyim. Bindireyim de olay daha büyümesin derdindeyim. O sırada bana tekme falan atmaya başladı" iddiasında bulundu.

"YALNIZCA TAKSİYE BİNMESİ İÇİN İTTİRDİM"

Görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasının ardından fazla sayıda mesaj aldığını gösteren Furkan A., "Videoları gören insanların bazıları darp ettin diyor, bazıları darp yok diyor. Kadını arabaya içten ittirdim arabaya bindirmek nedeniyle. Ama herhangi bir darp veya kuvvet yok. Eğer vücudunda her hangi bir çizik darp varsa gitsin rapor alsın. Ben yalnizca yoluma gidecektim zaten geç kalmıştım. Geldi arabama bir şeyler fırlattı. Ben kadını taksiye bindirmeye çalıştım. O sırada arkadaşlar görünüm çekmiş. Kadına da en küçük bir şiddetim olmadı. Sadece kendimi savundum ve aracın içine bindirmeye çalıştım. Her hangi bir darp laf konusu değildir. Zorlama olayı kuşkusuz olmadı. Benim amacım kadını arabaya bindirmekti. Görüntülerin tamamı seyredilmediği için yanlış anlaşılma laf konuşu olabilir. Muhakkak böyle bir koşul olmadı" dedi.

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Yol verme kavgasına karışan kadını zorla araca bindirmeye kalktı! Arbede anları anbean kamerada, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum