Yol kontrolünde uyuşturucu yakalandı , MUĞLA haberleri

Son Dakika MUĞLA haberleri: Muğla İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Marmaris Çetibeli kontrol noktasında bir araçta yapılan aramada uyuşturucu madde ele geçirildi.

Yol kontrolünde uyuşturucu yakalandı
, MUĞLA haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 10:11
Yol kontrolünde uyuşturucu yakalandı , MUĞLA haberleri, MUĞLA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Muğla İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Marmaris Çetibeli kontrol noktasında bir araçta yapılan aramada uyuşturucu madde ele geçirildi.
Jandarma ekiplerinin istihbari çalışmaları sonucu, S.P. ve U.M. isimli şahısların il dışından araç ile uyuşturucu madde getireceği bilgisi alındı. Marmaris İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince araç Çetibeli yol kontrol noktasında durdurularak arama yapıldı.
Yapılan aramada; bir miktar metamfetamin, bir miktar kokain, bir miktar sentetik hap ve (5) adet uyuşturucu madde kullanma aparatı ele geçirildi.
Yol kontrolünde uyuşturucu yakalandı

Detaylı bir şekilde, Yol kontrolünde uyuşturucu yakalandı , MUĞLA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. MUĞLA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum