Yol kenarında başıboş gezen Bengal kaplanı görenleri şaşırttı

Yol kenarında başıboş gezen Bengal kaplanı görenleri şaşırttı, Meksika'nın Jalisco eyaletine emrindeki Tapalpa şehrinde yol kenarında başıboş bir şekilde gezen Bengal kaplanı görüldü.

Yol kenarında başıboş gezen Bengal kaplanı görenleri şaşırttı
Editör: 15Haber
17 Kasım 2021 - 11:59
Yol kenarında başıboş gezen Bengal kaplanı görenleri şaşırttı,

Meksika'nın Jalisco eyaletine emrindeki Tapalpa şehrinde yol kenarında başıboş bir şekilde gezen Bengal kaplanı görüldü. Yoldan geçen sürücüler kaplanı görünce neye uğradıklarını şaşırırken, o anları kaydetmek için cep telefonlarına sarıldı. Bazı sürücüler kaydettikleri görüntüleri sosyal medyada paylaşarak çevrede bulunan diğer sürücüleri dikkatli olmaları konusunda uyardı. Yetkililer kadar hemen şimdi bir tanımlama gelmezken, kaplanın yakalanıp yakalanmadığı bilinmiyor.

Adını Hindistan'daki Bengal bölgesinden alan Bengal kaplanı, Meksika'da devlete ait makamlardan gerekli izinler alınarak evcil hayvan olarak beslenebiliyor. Bengal kaplanları Hindistan ve Bangladeş başta edinmek üzere en çok Myanmar, Nepal, Bhutan'da görülüyor.

Saim Mutluluk

Yol kenarında başıboş gezen Bengal kaplanı görenleri şaşırttı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum