Yoğun bakımdan çıkan Kadir İnanır servise alındı

Yoğun bakımdan çıkan Kadir İnanır servise alındı, Muğla'da sabahleyin saatlerinde rahatsızlanmasının ardındaki hastaneye kaldırılan Kadir İnanır'ın beyin damarında pıhtı atması sonucu rahatsızlandığı ortaya çıkmıştı.

Yoğun bakımdan çıkan Kadir İnanır servise alındı
Editör: 15Haber
25 Kasım 2021 - 16:10
Yoğun bakımdan çıkan Kadir İnanır servise alındı,

Muğla'da sabahleyin saatlerinde rahatsızlanmasının ardındaki hastaneye kaldırılan Kadir İnanır'ın beyin damarında pıhtı atması sonucu rahatsızlandığı ortaya çıkmıştı. Denizli Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edilen İnanır, beyin kanaması sonucu ameliyat edilerek yoğun bakıma alınmıştı. Doktorların ameliyatın ardından afiyet durumunun iyi olduğu yönünde yaptığı açıklamadan daha sonra İnanır'ın sevgilisi Jülide Kaide, sosyal ağ hesabından açıklama yayımladı. İnanır'ın verilerinin olumlu olması sonucu yoğun bakım ünitesinden servise alındığını ifade eden Kural, “Bildiğiniz gibi Kadir İnanır, bir operasyon sonrası yoğun bakım ünitesinde tedavisine devam etmekteydi. 25 Kasım itibariyle bütün veriler olumlu yönde seyrettiğinden adi odaya alınmıştır.

Zihin ve karoser fonksiyonları tamamen sağlıklıdır. Doğal olarak bu zorlu sürecin yorgunluğu devam etmektedir ama Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'nin kuşkusuz öncelikle doktorları almak üzere tüm afiyet çalışanlarının emeği, özeni ve sevgisiyle bu süreci büyük tez olumluya dönüştürmektedir. Ayrıca sürecin hassasiyeti hem de pandemi sebebiyle maalesef ancak ziyaretçi kabul edilmemektedir. böylece sevenlerinin anlayışına sığınıyoruz. Bugünden bir not: Kadir, doktorların Nörolog Modern Erdoğan ve Psikiyatrist Osman Özdel ile sohbet ederken 'Sevgi emektir sözünün doğruluğunu bir defa daha anlıyorum' dedi. Sevgi Emektir” ifadelerini kullandı.

Eren Elyesa Polat
 

Yoğun bakımdan çıkan Kadir İnanır servise alındı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum