Yoğun bakımdan çıkan Kadir İnanır'ın tedavisi devam ediyor

Yoğun bakımdan çıkan Kadir İnanır'ın tedavisi devam ediyor, Muğla'nın Ortaca ilçesinde 20 Kasım'da bir anda rahatsızlanan Kadir İnanır, Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı.

Yoğun bakımdan çıkan Kadir İnanır'ın tedavisi devam ediyor
Editör: 15Haber
26 Kasım 2021 - 09:13 - Güncelleme: 26 Kasım 2021 - 23:11
Yoğun bakımdan çıkan Kadir İnanır'ın tedavisi devam ediyor,

Muğla'nın Ortaca ilçesinde 20 Kasım'da bir anda rahatsızlanan Kadir İnanır, Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Beyin damarına pıhtı attığı tespit edilen İnanır, bir vakit yoğun bakımda kaldıktan sonra nöroloji servisinde özel bir odaya alındı. Serviste takibi süren İnanır, Pazar günü akşam saatlerinde bir anda beyin kanaması geçirdi. Acil ameliyata alınan İnanır, başarılı geçen operasyonun ardından tekrar yoğun bakımda gözetim altına alındı. Bir süredir yoğun bakımda tedavisine devam edilen ressam oyuncu, dün öğleden sonradan değerlerinin normale dönmesiyle birlikte servise çıkarıldı.

Sanatkâr oyuncudan gelen güzel haberi Pamukkale Üniversitesi Rektörlüğü, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla duyurdu.

Kadir İnanır'ın sağlığının iyiye gittiği kaydedilen açıklamada, “Üniversite Hastanemizde çare aşağıda olan değerli sanatçımız Kadir İnanır, sağlık durumu durumunun düzelmeye başlaması ile birlikte bugün yoğun bakımdan çıkarılıp sıradan servise alınmıştır. Genel sağlık durumu iyi olup, uygulanmakta olan tedavisine servisteki odasında devam edilmektedir” ifadeleri yer aldı.

Atilla Özer
 

Yoğun bakımdan çıkan Kadir İnanır'ın tedavisi devam ediyor, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum