Yılın en başarılı uluslararası hekimi ödülü sahibini buldu , İSTANBUL haberleri

Son Dakika İSTANBUL haberleri: 4. Uluslararası Kalite Ödülleri, İstanbul’da düzenlenen gala gecesi ile sahiplerini bulurken, yılın en başarılı uluslararası hekimi ödülüne Op. Dr. Ali Nevai layık görüldü.

Yılın en başarılı uluslararası hekimi ödülü sahibini buldu
, İSTANBUL haberleri
Editör: Derya Demir
24 Ocak 2023 - 14:04
Yılın en başarılı uluslararası hekimi ödülü sahibini buldu , İSTANBUL haberleri, İSTANBUL İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: 4. Uluslararası Kalite Ödülleri, İstanbul’da düzenlenen gala gecesi ile sahiplerini bulurken, yılın en başarılı uluslararası hekimi ödülüne Op. Dr. Ali Nevai layık görüldü.
Yurt içi ve yurt dışında plastik cerrahi alanında çok başarılı işler gerçekleştiren Op. Dr. Ali Nevai, ’Yılın en başarılı uluslararası hekimi’ ödülünü aldı. Ödülünü gecenin sunucuları Özlem Yıldız ve Doğancan Özadlı’nın elinden alan Nevai, ödüle layık görüldüğü için çok mutlu olduğunu söyledi. Hülya Yanıkdağ ve Ilker Bekar organizasyonu ile gerçekleşen 4. Uluslararası Kalite Ödülleri Töreninde medya, sanat, iş ve cemiyet dünyasından pek çok isimin bir araya geldiği gecede Burcu Güneş bir birinden güzel parçalarla sahne aldı.
Op. Dr. Ali Nevai, bu zamana kadar yaptığı hizmetlerinden dolayı aldığı ödüllerle aranan doktorlar arasına girmeyi başardı.
Yılın en başarılı uluslararası hekimi ödülü sahibini buldu
Yılın en başarılı uluslararası hekimi ödülü sahibini buldu

Detaylı bir şekilde, Yılın en başarılı uluslararası hekimi ödülü sahibini buldu , İSTANBUL haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İSTANBUL ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum