'Yıldız Kız' voleybol müsabakaları devam ediyor , ESKİŞEHİR haberleri

Son Dakika ESKİŞEHİR haberleri: Eskişehir’de 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları voleybol branşında ‘Yıldız Kız’ kategorisindeki müsabakalar devam ediyor.

'Yıldız Kız' voleybol müsabakaları devam ediyor
, ESKİŞEHİR haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 15:36
‘Yıldız Kız’ voleybol müsabakaları devam ediyor , ESKİŞEHİR haberleri, ESKİŞEHİR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Eskişehir’de 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları voleybol branşında ‘Yıldız Kız’ kategorisindeki müsabakalar devam ediyor.
Eskişehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen okul sporları müsabakalarında voleybol branşındaki karşılaşmalar devam ediyor. ‘Yıldız Kız’ kategorisindeki müsabakalar Yenikent Spor Salonu’nda gerçekleştiriliyor. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre farklı branşlardaki müsabakaların da eğitim öğretim yılı boyunca devam etmesi bekleniyor.
‘Yıldız Kız’ voleybol müsabakaları devam ediyor
‘Yıldız Kız’ voleybol müsabakaları devam ediyor
‘Yıldız Kız’ voleybol müsabakaları devam ediyor

Detaylı bir şekilde, ‘Yıldız Kız’ voleybol müsabakaları devam ediyor , ESKİŞEHİR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ESKİŞEHİR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum