Yenipazar'a kurulan hayvan tesisinde inceleme , BİLECİK haberleri

Son Dakika BİLECİK haberleri: Bilecik İl Tarım ve Orman Müdürü Necmettin Yoldaş, Danişment Köyü’ne kurulan hayvan tesisinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Yenipazar'a kurulan hayvan tesisinde inceleme
, BİLECİK haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 10:36
Yenipazar’a kurulan hayvan tesisinde inceleme , BİLECİK haberleri, BİLECİK İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Bilecik İl Tarım ve Orman Müdürü Necmettin Yoldaş, Danişment Köyü’ne kurulan hayvan tesisinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi.
İl Müdürü Yoldaş, Yenipazar İlçe Kaymakamı Rümeysa Sena Kurt ile birlikte ilgili köy muhtarları ve bilirkişi heyetiyle birlikte ilçeye bağlı Danişment Köyü’ne kurulan şirkette yapılan çalışmaları yerinde inceledi. İnceleme sonrası açıklama yapan Müdür Yoldaş, “Çalışan ve üreten çiftçilerimizin ve işletmelerimizin her daim yanında olduklarını ve yeni kurulan tarım işletmesiyle tarımsal faaliyetlerin arttırılarak ülke ekonomisine olumlu katkılarının olacağı vurgulanarak gerekli çalışmaları yapılacağız” dedi.
Yenipazar’a kurulan hayvan tesisinde inceleme
Yenipazar’a kurulan hayvan tesisinde inceleme

Detaylı bir şekilde, Yenipazar’a kurulan hayvan tesisinde inceleme , BİLECİK haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BİLECİK ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum