Yeni yılda yıldızlar Granada Luxury Belek'te buluşacak , ANTALYA haberleri

Son Dakika ANTALYA haberleri: Granada Luxury Belek, yeni yıla 3 gün sürecek konserler serisi ile giriş yapacak. Yılbaşı programı çerçevesinde Özcan Deniz, Sibel Can ve Berkay sahne alacak.

Yeni yılda yıldızlar Granada Luxury Belek'te buluşacak
, ANTALYA haberleri
Editör: Derya Demir
04 Ekim 2022 - 15:33
Yeni yılda yıldızlar Granada Luxury Belek’te buluşacak , ANTALYA haberleri, ANTALYA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Granada Luxury Belek, yeni yıla 3 gün sürecek konserler serisi ile giriş yapacak. Yılbaşı programı çerçevesinde Özcan Deniz, Sibel Can ve Berkay sahne alacak.
Kayra Han Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek yeni yıl konserler serisi 29 Aralık Perşembe akşamı Özcan Deniz’le başlayacak. 30 Aralık Cuma akşamı ise usta sanatçı Sibel Can’ın sahne alacağı konser serisinde yılbaşı akşamı ise geri sayımın yıldızı Türk Pop Müziği sanatçısı Berkay olacak. Konserler serisi boyunca çocuklar ise konser alanında Mini Kulüp, TV Odası, Uyku Odası, çeşitli eğlence ve aktivite alanlarında eğlenecek.
Yeni yılda yıldızlar Granada Luxury Belek’te buluşacak

Detaylı bir şekilde, Yeni yılda yıldızlar Granada Luxury Belek’te buluşacak , ANTALYA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ANTALYA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum