Yedisu'da 431 öğrenciye kırtasiye seti hediye edildi , BİNGÖL haberleri

Son Dakika BİNGÖL haberleri: Bingöl’ün Yedisu ilçesinde yeni eğitim öğretim yılı dolayısıyla merkez ve köylerinde eğitim gören tüm öğrencilere, kırtasiye malzemeleri ve yardımcı kaynak kitap dağıtıldı.

Yedisu'da 431 öğrenciye kırtasiye seti hediye edildi
, BİNGÖL haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 12:27
Yedisu’da 431 öğrenciye kırtasiye seti hediye edildi , BİNGÖL haberleri, BİNGÖL İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Bingöl’ün Yedisu ilçesinde yeni eğitim öğretim yılı dolayısıyla merkez ve köylerinde eğitim gören tüm öğrencilere, kırtasiye malzemeleri ve yardımcı kaynak kitap dağıtıldı.
Yedisu Kaymakamı Furkan Başar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhtesim Tunç, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Murat Döner ile birlikte Yedisu Merkez İlkokulu, Döşengi İlkokulu, Kürdan İlkokulu, YİBO ve Çok Programlı Anadolu Lisesini ziyaret ederek toplamda 431 öğrenciye hediyeler dağıttı.
Öğrencilere derslerinde başarılar dileyen Kaymakam Furkan Başar, her zaman öğrencilerin ihtiyaçlarını giderecek yönde çalışmalar sürdürüldüğünü, küçük de olsa bir katkıda bulunmak amacıyla içerisinde kırtasiye malzemeleriyle beraber yardımcı kaynak kitap verdiklerini söyledi. Kaymakam Başar, "Öğrencilerin gönüllerini almak, ders çalışma isteklerini artırmak ve her zaman onların yanında olduğumuzu hatırlatmak amacıyla öğrencilerimize çeşitli hediyeler dağıttık. Öğrencilerimizin daha iyi şartlar altında başarılı olmaları için her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Tek isteğimiz, onların başarılı olmalarıdır” dedi.
Yedisu’da 431 öğrenciye kırtasiye seti hediye edildi
Yedisu’da 431 öğrenciye kırtasiye seti hediye edildi
Yedisu’da 431 öğrenciye kırtasiye seti hediye edildi

Detaylı bir şekilde, Yedisu’da 431 öğrenciye kırtasiye seti hediye edildi , BİNGÖL haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BİNGÖL ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum