Yaz gibi hafta sonu geliyor... 40 dereceyi bulacak!

Yaz gibi hafta sonu geliyor...

Yaz gibi hafta sonu geliyor... 40 dereceyi bulacak!
Editör: 15Haber
25 Mayıs 2022 - 08:38
Yaz gibi hafta sonu geliyor... 40 dereceyi bulacak!, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Meteoroloji Genel Müdürlüğü hafta sonuna dair hava durumu tahminlerini yayınladı. Tahminlere tarafından hava sıcaklıları günden güne artacak ve pazar günü 40 dereceyi bulacak. Çoğalan sıcaklıklarla birlikte hava sıcaklıkları İstanbul ’da pazar günü 32 derece, İzmir ’de 37 derece, Ankara ’da 31 derece dolaylarında hissedilecek.

TOZ TAŞINIMINA DİKKAT

Meteoroloji Genel Müdürlüğü kadar yapılan son değerlendirmelere kadar: Ülkemiz genelinin parçalı, yer yer fazla bulutlu, Akdeniz ’in iç kesimleri ve Doğu Karadeniz ’in iç kesimlerinin, Rize, Kars, Ardahan ve Ağrı illeri ile Kütahya ’nın doğu, Afyon ’un kuzey ve batı çevrelerinin yerel sağanak ve gök şamatacı sağanak yağışlı geçeceği varsayım ediliyor. Doğu Anadolu ’nun güneydoğusunda toz taşınımı bekleniyor.

Yaz gibi hafta sonu geliyor... 40 dereceyi bulacak!, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Yaz gibi hafta sonu geliyor... 40 dereceyi bulacak! haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum