Yayaya çarpan tırın peşini bırakmadı, kilometrelerce yolu kapıda asılı gitti , MEXİCO CİTY haberleri

Son Dakika MEXİCO CİTY haberleri: Meksika’da bir kişi, yayaya çarpan tır şoförünün kaçmasını önlemek için tırın kapısına tırmandı. Tır şoförünün olay yerinden kaçtığı sırada tırın kapısında asılı olan adam kilometrelerce yol gitti.

Yayaya çarpan tırın peşini bırakmadı, kilometrelerce yolu kapıda asılı gitti
, MEXİCO CİTY haberleri
Editör: Derya Demir
24 Ocak 2023 - 23:43
Yayaya çarpan tırın peşini bırakmadı, kilometrelerce yolu kapıda asılı gitti , MEXİCO CİTY haberleri, MEXİCO CİTY İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Meksika’da bir kişi, yayaya çarpan tır şoförünün kaçmasını önlemek için tırın kapısına tırmandı. Tır şoförünün olay yerinden kaçtığı sırada tırın kapısında asılı olan adam kilometrelerce yol gitti.
Meksika’nın Puebla eyaletinde Orizaba ve Puebla şehirleri arasındaki karayolunda bir tır şoförü yoldan geçen yayaya çarptı. Kazaya aldırış etmeden olay yerinden kaçmaya çalışan tır şoförünü durdurmak isteyen bir kişi ise tırın kapısına tırmandı. Tır şoförü ise, kapıya tırmanan adama aldırış etmeden yoluna devam ederken, tırı durdurmaya çalışan adam kapıda asılı şekilde kilometrelerce yol gitti.
Kapıda asılı olan adamın hırsız olduğunu iddia eden tır şoförü, adamın tırı çalmaya çalıştığını öne sürerek, otoyol gişelerinde güvenlik güçlerine teslim etti. Ulusal Muhafızlar, olayın ardından hem tır şoförü hem de hırsız olduğu iddia edilen adamı sorguya çekti. Yapılan sorgulama sırasında yerel polisten de bilgi alan Ulusal Muhafızlar, tırın bir yayaya çarptığını ve olay yerinden kaçtığını öğrendi.
Ciddi bir yaralanması olmadığı tespit edilen yayanın, tır şoföründen şikayetçi olmaması nedeniyle şoför ve tırı durdurmaya çalışan adam serbest bırakıldı.

Detaylı bir şekilde, Yayaya çarpan tırın peşini bırakmadı, kilometrelerce yolu kapıda asılı gitti , MEXİCO CİTY haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. MEXİCO CİTY ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum