Yavruları ölen köpek, annesiz kediyi emzirmeye başladı , TUNCELİ haberleri

Son Dakika TUNCELİ haberleri: Tunceli’nin Çemişgezek ilçesinde bir sokak köpeği, öksüz kalan kediye annelik yapmaya başladı. Kedi ile köpeğin iç içe olduğu görüntüler, görenlerin içini ısıttı.

Yavruları ölen köpek, annesiz kediyi emzirmeye başladı
, TUNCELİ haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 10:20
Yavruları ölen köpek, annesiz kediyi emzirmeye başladı , TUNCELİ haberleri, TUNCELİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Tunceli’nin Çemişgezek ilçesinde bir sokak köpeği, öksüz kalan kediye annelik yapmaya başladı. Kedi ile köpeğin iç içe olduğu görüntüler, görenlerin içini ısıttı.
Çemişgezek ilçesinde bir sokak köpeği, annesiz kalan küçük kediye annelik yapıyor. Kendi yavruları bir süre önce ölen köpek, yavru kediyi emzirip, onu kendi yavrusu gibi kolluyor. Köpeğin kediye annelik yaptığı görüntüler görenleri duygulandırdı.
Yavruları ölen köpek, annesiz kediyi emzirmeye başladı
Yavruları ölen köpek, annesiz kediyi emzirmeye başladı

Detaylı bir şekilde, Yavruları ölen köpek, annesiz kediyi emzirmeye başladı , TUNCELİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. TUNCELİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum