Yavru kediyi işkence yaparak öldürdüler , ZONGULDAK haberleri

Son Dakika ZONGULDAK haberleri: Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde yavru bir kedi, kimliği belirsiz kişiler tarafından işkence yapılarak öldürüldü.

Yavru kediyi işkence yaparak öldürdüler
, ZONGULDAK haberleri
Editör: Derya Demir
28 Kasım 2022 - 23:02
Yavru kediyi işkence yaparak öldürdüler , ZONGULDAK haberleri, ZONGULDAK İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde yavru bir kedi, kimliği belirsiz kişiler tarafından işkence yapılarak öldürüldü.
Olay, ilçeye bağlı Elmatepe Mahallesi Noter Ahmet Sokak’ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Nuray Çevik isimli genç kadın evde baktığı 4 kedisinden biri kaybolunca mahallede aramaya başladı. Çevik, mahallede bir duvarın köşesine atılmış halde bulduğu yavru kedisinin gözlerinin çıkarılıp, yüzünün parçalanarak öldürüldüğünü görünce gözyaşlarını tutamadı. Genç kadın yavru kedisini işkence yaparak öldürenlerin bulunup en ağır cezayı almalarını isterken, böyle bir vahşiliği yapana insan denilemeyeceğini belirtti.
Yavru kediyi işkence yaparak öldürdüler
Yavru kediyi işkence yaparak öldürdüler

Detaylı bir şekilde, Yavru kediyi işkence yaparak öldürdüler , ZONGULDAK haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ZONGULDAK ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum