Yavru kediyi ağaçtan kurtaran genç: "Kertenkele gibi ağaca tırmandım" , TEKİRDAĞ haberleri

Son Dakika TEKİRDAĞ haberleri: Tekirdağ Çorlu’da mahsur kalan yavru kedi için ağaca tırmanan genç, zor anlar geçirdiği ağaçta kediyi sağ salim kurtarmayı başardı.

Yavru kediyi ağaçtan kurtaran genç: "Kertenkele gibi ağaca tırmandım"
, TEKİRDAĞ haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 07:53
Yavru kediyi ağaçtan kurtaran genç: “Kertenkele gibi ağaca tırmandım” , TEKİRDAĞ haberleri, TEKİRDAĞ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Tekirdağ Çorlu’da mahsur kalan yavru kedi için ağaca tırmanan genç, zor anlar geçirdiği ağaçta kediyi sağ salim kurtarmayı başardı.
Reşadiye Mahallesi Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan tarihi Süleymaniye Camii avlusundaki bir ağacın tepesinde kedi sesi duyan Berkan Sabuncu isimli genç, yardım için harekete geçti. Sabuncu, mahsur kalan yavru kediyi kurtarmak için ağaca tırmandı. Ağaç dalları arasında kalan kediyi kurtarmak isterken düşme tehlikesi de atlatan genç, yavru kediyi kucaklayarak ağaçtan atladı. Heyecan dolu anların yaşandığı ağaçta kurtarma anları bir vatandaş tarafından kayda alındı.

“Kedi beni ağaçta tırmaladı”
Kediyi ağaçtan kurtardığı için mutlu olduğunu ifade eden Berkan Sabuncu, “Baktım millet burada toplanmış. Halkın kahramanı Berkan Sabuncu kertenkele gibi hemen tırmandım ağaca ve kediye iki elimle sarıldım sonra aşağıya indirdim. Zavallı hayvanı sağ salim kurtardığım için çok sevindim” diye konuştu.
Yavru kediyi ağaçtan kurtaran genç: “Kertenkele gibi ağaca tırmandım”
Yavru kediyi ağaçtan kurtaran genç: “Kertenkele gibi ağaca tırmandım”
Yavru kediyi ağaçtan kurtaran genç: “Kertenkele gibi ağaca tırmandım”

Detaylı bir şekilde, Yavru kediyi ağaçtan kurtaran genç: “Kertenkele gibi ağaca tırmandım” , TEKİRDAĞ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. TEKİRDAĞ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum