Yatak odasındaki çelik kasayı patlatan hırsızlar, polisten kaçamadı

Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, odadaki çelik kasayı patlatarak, 120 bin TL değerindeki mücevher ve parayı alan hırsızlara izin vermedi. Ekipler, çalınan altın ve nakit paralarla 3 zanlıyı yakalayarak gözaltına aldı.

Yatak odasındaki çelik kasayı patlatan hırsızlar, polisten kaçamadı
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 14:50
Yatak odasındaki çelik kasayı patlatan hırsızlar, polisten kaçamadı, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, odadaki çelik kasayı patlatarak, 120 bin TL değerindeki mücevher ve parayı alan hırsızlara izin vermedi. Ekipler, çalınan altın ve nakit paralarla 3 zanlıyı yakalayarak gözaltına aldı.
Edinilen bilgiye göre, Kastamonu'nun İsfendiyar ilçesine bağlı yatak odasında bulunan çelik kasa kimliği belirsiz kişilerce patlatıldı. Kasada bulunan yaklaşık 120 bin TL değerindeki mücevher ve nakit para çalındı. Bildirimin ardından Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü asayiş şubesinden ekipler çalışma başlattı. Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmalarının ardından güvenlik kamerasını inceleyen ekipler, ilk olarak hırsızların kimliğini belirledi. BRG, KY ve GC adlı zanlıları bir süre soyan ekipler, hırsızları Kastamonu şehir merkezindeki saklandıkları yerden çaldıkları mücevher ve paralarla yakaladı. BRG, KY ve GC soygun zanlıları Asayiş ekipleri tarafından tutuklandı. Davanın soruşturması devam ediyor.
Yatak odasındaki çelik kasayı patlatan hırsızlar, polisten kaçamadı

Detaylı bir şekilde, Yatak odasındaki çelik kasayı patlatan hırsızlar, polisten kaçamadı başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum