Yaşlı kadının yardımına zabıta yetişti

Şanlıurfa'da para çekemeyen 96 yaşındaki kadının imdadına Haliliye Zabıta Müdürlüğü ekipleri geldi.

Yaşlı kadının yardımına zabıta yetişti
Editör: Derya Demir
08 Ağustos 2022 - 12:24
Yaşlı kadının yardımına zabıta yetişti, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Şanlıurfa'da para çekemeyen 96 yaşındaki kadının imdadına Haliliye Zabıta Müdürlüğü ekipleri geldi.
Şanlıurfa'nın Haliliye İlçe Belediyesi Emniyet Müdürlüğü ekipleri yaşlı kadının yardımına koştu. İlçe sınırları içinde oturan 96 yaşındaki Zeliha Kaz, yaşlılık aylığını çekmek için bankaya gitti. Kadının işlemlerini yapamadığını fark eden vatandaşlar, Haliliye Belediyesi'nin iletişim merkezini "444 22 63" numaradan arayarak durumu anlattı. Talebi aldıktan sonra yaşlı kadının yardımına gelen polis ekipleri, 96 yaşındaki Kaz'ı alarak para çekme şubesine gitti. Burada yaşlılık aylığını Zeliha Kaz'dan alıp teslim eden ekipler, daha sonra yaşlı kadını evde bıraktı.
Bu anlara tanık olan vatandaşlar Haliliye Belediyesi Emniyet Müdürlüğü ekiplerine teşekkür ederken, Zeliha Kaz da kendisini yalnız bırakmayan ekiplere teşekkür etti.

Detaylı bir şekilde, Yaşlı kadının yardımına zabıta yetişti başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum