Yaşlı adam otomobilinde ölü bulundu

Yaşlı adam otomobilinde ölü bulundu, Edinilen bilgiye takriben; Tokat merkeze yan Güryıldız Beldesinde ikamet eden Ahmet Türk (71) eşine rahatsızlandığını söyleyerek gece saatlerinde otomobili ile hastaneye hareket etti.

Yaşlı adam otomobilinde ölü bulundu
Editör: 15Haber
17 Kasım 2021 - 13:01
Yaşlı adam otomobilinde ölü bulundu,

Edinilen bilgiye takriben; Tokat merkeze yan Güryıldız Beldesinde ikamet eden Ahmet Türk (71) eşine rahatsızlandığını söyleyerek gece saatlerinde otomobili ile hastaneye hareket etti. Yakınları bir süre daha sonra kendisinden haber alamadığı ihtiyar adamı aramaya başladı.

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sıhhat Araştırma ve Uygulama Hastanesi Ivedi Servisi önünde ihtiyar adamın kullandığı araba sabahleyin saatlerin park halinde bulundu. Otomobilin sürücü koltuğumda tembel olarak yer alan yaşlı adam sedye ile ivedi servise alındı. Yapılan incelemede şahsın hayatını kaybettiği tespit edildi. Şahsın cenazesi vefat nedeninin belirlenebilmesi için otopsi tamamlanmak üzere morga kaldırıldı. Olay yeri inceleme ekipleri otomobilde inceleme yaptı. Cumhuriyet Savcısının talimatı ile olayla ilgili soruşturma açıldı.

Kalp rahatsızlığı olan Ahmet Türk'ün yaklaşık 4 yıl önce kalp pili taktırdığı, hastaneye rahatsızlığından dolayı kontrole geldiği öğrenildi.

Nurhan İçmez
 

Yaşlı adam otomobilinde ölü bulundu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum