Yasaklı ırk köpeği direğe bağlayıp kaçtılar

Yasaklı ırk köpeği direğe bağlayıp kaçtılar, Gündem Haberleri.

Yasaklı ırk köpeği direğe bağlayıp kaçtılar
Editör: 15Haber
23 Mayıs 2022 - 21:57
Yasaklı ırk köpeği direğe bağlayıp kaçtılar, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Edinilen bilgiye takriben, gece saatlerinde Sinop Büyük Cami Yokuşu sokak üzerinde yasaklı kategoride bulunan Dogo Argentino cinsli köpek, kimliği süresiz kişi ya da kişiler tarafından direğe bağlanarak terk edildi. Sabahleyin saatlerinde meslek yerine gelen vatandaşlar köpeği fark ederek su ve ekmek ile besledi. İş yeri sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, belediyeye bilgi verdi. Bu sırada bir polis memuru köpeğe su vererek ilgilendi. Bölgeye gelen zabıta ekipleri, yasaklı halk kategorisinde bulunan ve sokağa bağlanarak terk edilen köpeği alarak bakımlarını gerçekleştirmek üzere Sinop Belediyesi Hayvan Barınağı'na sevk etti.

Köpeğin terk edildiğini ihbar eden Bünyamin Tosun, “Akşam saat 10 gibi dükkandan çıktık, herhangi bir şey yoktu. Dükkanı kapattık gittik, bizim peşimizden muhtemelen köpeği direğe bağlamışlar. Sabah köpeği direğe yan bir şekilde bulduk. Suyunu verdik, ekmek verdik. Akşam üstü polis ekipleri geldi onlar ilgilendiler, belediye ekipleriyle irtibata geçti, zabıta ekipleri geldi aldı. Kameralar faal değil, biz akşam 22.00 gibi çıktık muhtemelen bizim peşimize gece bağlamışlar buraya” diye konuştu.

Berkan Neşe Saçan

Yasaklı ırk köpeği direğe bağlayıp kaçtılar, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Yasaklı ırk köpeği direğe bağlayıp kaçtılar haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum