evde masajmasaj istanbul

Yarış yapan sürücülerin taksiciye çarpma anı kamerada

İzmir'in Bayraklı ilçesi Hak Mahallesi Manas Bulvarı üzerinde geçtiğimiz 27 Eylül'de meydana gelen kazada, güya; 2 otomobil Haydar Aliyev Caddesi üzerinden yarış yapar halde Manas Bulvarına yöneldi. Çabuk oldukları ileri sürülen araçlardan E.Ç.'nin kullandığı otomobil, yolun .

Yarış yapan sürücülerin taksiciye çarpma anı kamerada
Editör: 15Haber
08 Ekim 2021 - 23:16

İzmir'in Bayraklı ilçesi Hak Mahallesi Manas Bulvarı üzerinde geçtiğimiz 27 Eylül'de meydana gelen kazada, güya; 2 otomobil Haydar Aliyev Caddesi üzerinden yarış yapar halde Manas Bulvarına yöneldi.

Çabuk oldukları ileri sürülen araçlardan E.Ç.'nin kullandığı otomobil, yolun sağ şeridinde 35 T 7480 plakalı otomobilinin yanına duran ve para saymakta olan taksi şoförü Hüseyin B.'ye (36) çarptı.

Çarpmanın etkisiyle taksi şoförü savrularak yere düşerken, yarış yaptığı ileri sürülen otomobiller ise çabuk olay yerinden kaçtı.

Ege Üniversitesi Hastanesine kaldırılan Hüseyin B.'nin tedavisinin devam ettiği öğrenilirken, kaza anına ait güvenlik kamerası kayıtları da ortaya çıktı.

Görüntülerde araçların oldukça seri bir şekilde ilerledikleri ve E.Ç.'nin kullandığı aracın taksici Hüseyin B.'ye çarptığı anlar yer alıyor.

Karantinadaymış

Polis ekipleri yaptığı araştırmalarda, E.Ç.'nin kazanın meydana geldiği 27 Eylül'de, Covid-19 karantinasında olması gerektiği de belirlendi. Yakalanan E.Ç. hakkında, Covid-19 kurallarını ihlalden işlem yapıldı, sonradan karantina sürecini tamamlaması için evine gönderildi.

Ali Gözeten
 

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum