'Yargı'dan dikkat çeken bir tanıtım daha, Engin 'in saçlarının kesilmesi de dikkat çekiyor

'Yargı'dan dikkat çeken bir tanıtım daha, Engin ’in saçlarının kesilmesi de dikkat çekiyor, Sürükleyici hikayesiyle çok konuşulan Yargı ’nın yeni bölüm tanıtımında ayrı yollara gitmeye karar veren Ilgaz ile Ceylin, neden bir arada olamayacaklarını anlatıyor.

'Yargı'dan dikkat çeken bir tanıtım daha, Engin 'in saçlarının kesilmesi de dikkat çekiyor
Editör: 15Haber
19 Kasım 2021 - 16:11 - Güncelleme: 19 Kasım 2021 - 16:12
'Yargı'dan dikkat çeken bir tanıtım daha, Engin ’in saçlarının kesilmesi de dikkat çekiyor, 'Yargı'dan dikkat çeken bir tanıtım daha

Sürükleyici hikayesiyle çok konuşulan Yargı ’nın yeni bölüm tanıtımında ayrı yollara gitmeye karar veren Ilgaz ile Ceylin, neden bir arada olamayacaklarını anlatıyor. İkilinin farklılıklarından bahsettiği ve beraber olamayacaklarına dair içlerini döktükleri tanıtım, duygusal anlar yaşatıyor. Engin ’in saçlarının kesilmesi de dikkat çekiyor. 

Yargı ’nın oyuncu kadrosunda; Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Ayşenil Şamlıoğlu, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Ali Seçkiner Alıcı, Arda Anarat, Ece Yüksel, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Onur Durmaz, Nergis Öztürk, Nilgün Türksever, Başak Gümülcinelioğlu, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş yer alıyor.

 Sema Ergenekon ’un kaleminin Ali Bilgin ’in rejisiyle buluştuğu Yargı dizisi, pazar günleri saat 20.00 ’de Kanal D ’de.


 
 
 


 
 
 
 
 
 

 

'Yargı'dan dikkat çeken bir tanıtım daha, Engin ’in saçlarının kesilmesi de dikkat çekiyor, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum