Yaramaz yavru kedi ekipleri çok uğraştırdı

Yaramaz yavru kedi ekipleri çok uğraştırdı, Gündem Haberleri.

Yaramaz yavru kedi ekipleri çok uğraştırdı
Editör: 15Haber
23 Haziran 2022 - 12:47
Yaramaz yavru kedi ekipleri çok uğraştırdı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Edinilen bilgiye takriben, İhsaniye Mahallesi Ertuğrul Sokak'ta park halinde olan bir otomobilin motor kısmından kedi sesi geldiğini duyan vatandaşlar durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. İhbar üstüne durum yerine gelen ekipler, yavru kedinin bulunduğu yerden çıkarılması için çalışma başlattı. Ekiplerin çalışmaya başladığı sırada yavru kedi bulunduğu yerden çıkarak başka bir aracın motor bölümüne girdi. Kedinin girdiği ikinci aracın sahibine ulaşan ekipler, yavruyu bulunduğu yerden dahil etmemek istedikleri sırada, korkan kedi cadde üstünde park halinde olan diğer bir araca kaçtı.

İtfaiye ekiplerini peşinden koşturan yavru kediyi uzaklaştırmak için girdiği üçüncü aracın motor bölümüne oksijen tüpüyle hava verildi. Tüpten meydana çıkan sesten korkan kedi araçlardan uzaklaşarak bir apartmanın yağmur hattına girmeye çalıştığı sırada yakalandı. İtfaiye erinden de kaçan kedi gözden kayboldu.

Faruk Çidem

Yaramaz yavru kedi ekipleri çok uğraştırdı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Yaramaz yavru kedi ekipleri çok uğraştırdı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum