Yaramaz kedi itfaiyeyi seferber etti , DENİZLİ haberleri

Son Dakika DENİZLİ haberleri: Denizli Merkezefendi ilçesinde bir evin koltuğunda oynarken sıkışan yaramaz kediyi itfaiye ekipleri kurtardı.

Yaramaz kedi itfaiyeyi seferber etti
, DENİZLİ haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 11:39
Yaramaz kedi itfaiyeyi seferber etti , DENİZLİ haberleri, DENİZLİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Denizli Merkezefendi ilçesinde bir evin koltuğunda oynarken sıkışan yaramaz kediyi itfaiye ekipleri kurtardı.

Olay, Merkezefendi ilçesine bağlı Adalet Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; bir evin içinde oynayan yaramaz kedi, girdiği koltuktan bir süre çıkamadı. Kedinin bağırış sesini duyan sahibi, kendi imkanlarıyla sıkışan kedisini koltuktan çıkartamayınca 112 Acil Çağrı Merkezi’nden yardım istedi. İhbar üzerine itfaiye ekipleri, eve gelerek koltuk içerisinde mahsur kalan kediyi kurtarmak için çalışma başlattı. Yapılan çalışmaların ardından koltuğu dikkatlice parçalayan ekipler, kediyi bulunduğu yerden çıkarttı. Kedisine kavuşan sahibi ise ekiplerin başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
Yaramaz kedi itfaiyeyi seferber etti
Yaramaz kedi itfaiyeyi seferber etti
Yaramaz kedi itfaiyeyi seferber etti
Yaramaz kedi itfaiyeyi seferber etti

Detaylı bir şekilde, Yaramaz kedi itfaiyeyi seferber etti , DENİZLİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. DENİZLİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum