Yaralı şahin, yolcu servisiyle DKMP ekiplerine gönderildi , KARABÜK haberleri

Son Dakika KARABÜK haberleri: Karabük’ün Eflani ilçesinde yaralı halde bulunan şahin tedavi edilmesi için kutu içerisine konularak yolcu servisiyle Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekiplerine gönderildi.

Yaralı şahin, yolcu servisiyle DKMP ekiplerine gönderildi
, KARABÜK haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 16:44
Yaralı şahin, yolcu servisiyle DKMP ekiplerine gönderildi , KARABÜK haberleri, KARABÜK İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Karabük’ün Eflani ilçesinde yaralı halde bulunan şahin tedavi edilmesi için kutu içerisine konularak yolcu servisiyle Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekiplerine gönderildi.
Eflani ilçesinde vatandaşlar tarafından yolun kenarında yaralı bir şahin bulundu. Durum hemen Karabük Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekiplerine bildirildi.
Ekipler vatandaşlardan yaralı şahinin kendilerine gönderilmesini istedi. Eflani Belediyesi bünyesinde görevli veteriner hekim tarafından ilk müdahalesi yapılan şahin, kutu içerisinde konularak yolcu servisiyle Karabük’e gönderildi. Şehirlerarası Otobüs Terminalinden DKMP ekipleri tarafından teslim alınan şahin tedavisinin ardından doğal ortamına salınacak.
Yaralı şahin, yolcu servisiyle DKMP ekiplerine gönderildi
Yaralı şahin, yolcu servisiyle DKMP ekiplerine gönderildi
Yaralı şahin, yolcu servisiyle DKMP ekiplerine gönderildi

Detaylı bir şekilde, Yaralı şahin, yolcu servisiyle DKMP ekiplerine gönderildi , KARABÜK haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KARABÜK ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum