Yaptığı sahte içkiyle kendisi de zehirlendi

Yaptığı sahte içkiyle kendisi de zehirlendi, Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde etil alkolden sahte alkol yapan şahıstan içki alan Ercan Üstündağ (29), Muharrem Sınık (51) ve Basri Çamlı (64) zehirlenerek hayatını kaybetti. Olayın arkasından görme kaybı yaşayan Hasan Hüse.

Yaptığı sahte içkiyle kendisi de zehirlendi
Editör: 15Haber
16 Kasım 2021 - 16:20
Yaptığı sahte içkiyle kendisi de zehirlendi,

Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde etil alkolden sahte alkol yapan şahıstan içki alan Ercan Üstündağ (29), Muharrem Sınık (51) ve Basri Çamlı (64) zehirlenerek hayatını kaybetti.

Olayın arkasından görme kaybı yaşayan Hasan Hüseyin Karagöz ise Bolvadin Devlet Hastanesi Acele Servis bölümüne başvurarak sahte içkiden zehirlendiği saptandı.

sırası gelmişken 3 kişinin hayatını kaybettiği, 1 kişinin de çare gördüğü sahte içkiyi yapan Muzaffer Güçer isimli şahsın da kendi yaptığı sahte içkiyi kullanarak zehirlendiği ve görme kaybı şikayetiyle özel bir hastanede tedavi gördüğü öğrenildi.

Polisin olaya ilişkin soruşturması sürüyor.

Hayati Kanat

Yaptığı sahte içkiyle kendisi de zehirlendi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum