Yangın tüpü bomba gibi patladı, o anlar güvenlik kamerasına yansıdı , TOKAT haberleri

Son Dakika TOKAT haberleri: Tokat’ta yangın tüpünün balyozla ezilmek istenmesi sonucu bir kişinin yaralandığı olay, güvenlik kamerasına yansıdı.

Yangın tüpü bomba gibi patladı, o anlar güvenlik kamerasına yansıdı
, TOKAT haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 19:36
Yangın tüpü bomba gibi patladı, o anlar güvenlik kamerasına yansıdı , TOKAT haberleri, TOKAT İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Tokat’ta yangın tüpünün balyozla ezilmek istenmesi sonucu bir kişinin yaralandığı olay, güvenlik kamerasına yansıdı.
Turhal Sanayi Sitesi’nde bulunan bir hurdacıda eski yangın tüpü balyozla ezilmek istenirken patlama meydana geldi. Patlamanın etkisi ile yangın tüpünün kopan vanası A.G.’nin (49) bacağına çarptı. Diz altından yaralanan A.G. ambulansla Turhal Devlet Hastanesine kaldırıldı. Burada yapılan ilk müdahalenin ardından yaralı, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversite Hastanesine sevk edildi. A.G.’nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, olayla ilgili inceleme başlatıldı. Patlama anı ise iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde yangın tüpünün balyozla ezilmesiyle patlamanın meydana geldiği, patlamanın etkisiyle de fırlayan parçanın orada oturan A.G.’ye çarptığı görüldü.
Yangın tüpü bomba gibi patladı, o anlar güvenlik kamerasına yansıdı
Yangın tüpü bomba gibi patladı, o anlar güvenlik kamerasına yansıdı

Detaylı bir şekilde, Yangın tüpü bomba gibi patladı, o anlar güvenlik kamerasına yansıdı , TOKAT haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. TOKAT ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum