evde masajmasaj istanbul

Yan baktın kavgasında 1 kişiyi öldüren genç tutuklandı, Gündem Haberleri

Yan baktın kavgasında 1 kişiyi öldüren genç tutuklandı, Olay, Adapazarı ilçesi Semerciler Mahallesi'nde yer alan Demokrasi Meydanı'nda meydana gelmişti.

Yan baktın kavgasında 1 kişiyi öldüren genç tutuklandı, Gündem Haberleri
Editör: 15Haber
12 Ekim 2021 - 00:21
Yan baktın kavgasında 1 kişiyi öldüren genç tutuklandı,

Olay, Adapazarı ilçesi Semerciler Mahallesi'nde yer alan Demokrasi Meydanı'nda meydana gelmişti. Yabancı uyruklu A.W.B. (16) ile M.H. (16), A.H.İ. (17) ve M.D. (15) isimli gençler arasında ast bakma mevzusundan kavga yaşandı. Kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüşen olayda A.W.B., M.H., A.H.İ. ve M.D. isimli 3 genci bıçaklayarak yaraladı. Şüpheli durum yerinden kaçarken, bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerince birincil müdahaleleri yapılan yaralılar Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Kalbinden aldığı bıçak darbesi ile ağır yaralanan 16 yaşındaki M.H. isimli tanıdık olmayan uyruklu genç, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Hastaneye kaldırılan öteki 2 yaralının sağlık durumu durumlarının ise iyi olduğu öğrenildi.

Şehrin göbeğinde yaşanan olaydan kısa bir vakit daha sonra yakalanan A.W.B., Sakarya İl Güvenlik Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne ast Suç Oluşturan Ofis Amirliği ekiplerince Çocuk Şube Müdürlüğüne teslim edildi. Çocuk Şube Müdürlüğü'ndeki işlemleri ardından baştan Asayiş Şube Müdürlüğüne getirilen şüpheli adliyeye sevk edildi. Burada dominant karşısına çıkarılan A.W.B., 'kasten adam öldürmek' suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Burak Can Tokyürek - Orkun Kaya

Yan baktın kavgasında 1 kişiyi öldüren genç tutuklandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum