Yağmurla gelen kaza: 2 yaralı

Yağmurla gelen kaza: 2 yaralı, Bandırma-Erdek yolunun baraj mevkiinde, bir kargo şirketine ait 10 J 187 plakalı nakliye aracı, yağışlı havada yoldan çıkarak takla attı.

Yağmurla gelen kaza: 2 yaralı
Editör: 15Haber
10 Ocak 2022 - 15:47
Yağmurla gelen kaza: 2 yaralı,

Bandırma-Erdek yolunun baraj mevkiinde, bir kargo şirketine ait 10 J 187 plakalı nakliye aracı, yağışlı havada yoldan çıkarak takla attı. Kazada araçta bulunan 2 birey hafif yaralandı. Kaza yapan vasıta çekici ile kurtarıldı. Olayı görebilen vatandaşlar bu mevkide sıkça kaza olduğunu belirtti.

Yalnızca bu hafta burada 5 kaza meydana geldiğini gösteren yurttaş, "Buradaki bu kaza ilk değil, son da olmayacak. Şöyle aşağıya bakarsanız kırılmış ağaçları ve kaza sonrası ağaçlardan kopmuş ağaç dalları ve kaza yapan araçlardan kalmış parçalar ve camları göreceksiniz. Bu yolun asfaltı çok eski asfalt artık özelliğini yitirmiş. Fazla derece yağış derhal kaygan ayla geliyor. Bu yolda meslek makinaları ve çiftçi insanlarının traktörler fazla miktarda yaşıyor. Asfaltın meylini görüyorsunuz, balık sırtı gibi. Bizim burada yapmış olduğumuz kaza ilk değil, son da olmayacak. Ya yolun asfaltlanması ya da başka bir çare bulunmasını istiyoruz" dedi.

Bahadır Demirçeviren - Emre Binakuran
 

Yağmurla gelen kaza: 2 yaralı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum