Yağmurdan korunmaya çalışırken kaybolan çocuk 12 saat sonra bulundu , KAYSERİ haberleri

Son Dakika KAYSERİ haberleri: Kayseri’nin Kocasinan ilçesinde yağan yağmurdan korunmak için saklandığı yerde kaybolan 12 yaşındaki çocuk, ekiplerin 12 saatlik çalışması sonucu bulunarak ailesine teslim edildi.

Yağmurdan korunmaya çalışırken kaybolan çocuk 12 saat sonra bulundu
, KAYSERİ haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 14:04
Yağmurdan korunmaya çalışırken kaybolan çocuk 12 saat sonra bulundu , KAYSERİ haberleri, KAYSERİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Kayseri’nin Kocasinan ilçesinde yağan yağmurdan korunmak için saklandığı yerde kaybolan 12 yaşındaki çocuk, ekiplerin 12 saatlik çalışması sonucu bulunarak ailesine teslim edildi.
Edinilen bilgiye göre dün etkili olan sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi. Yağış nedeniyle bazı bölgelerde su taşkınları meydana gelirken Buğdaylı mahallesinde yaşayan A.E. ise yağmurdan korunmak için gördüğü makaraların içine sığındı. A.E.’den bir süre haber alamayan ailesi ise kayıp başvurusunda bulundu. Kayıp ihbarının ardından bölgeye polis ve AFAD ekipleri sevk edildi. Ekiplerce yapılan araştırmalarda A.E., makaraların arasında bulundu.
ekiplerce ailesine teslim edilen A.E. babasına sarıldı. Çocuğuna sağ olarak kavuşan baba ise, ekiplere teşekkür etti.
Yağmurdan korunmaya çalışırken kaybolan çocuk 12 saat sonra bulundu
Yağmurdan korunmaya çalışırken kaybolan çocuk 12 saat sonra bulundu

Detaylı bir şekilde, Yağmurdan korunmaya çalışırken kaybolan çocuk 12 saat sonra bulundu , KAYSERİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KAYSERİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum