Voleybol Milli Takımlarının yeni ana sponsoru

Voleybol Milli Takımlarının yeni ana sponsoru, Spor Haberleri.

Voleybol Milli Takımlarının yeni ana sponsoru
Editör: 15Haber
10 Mayıs 2022 - 16:16
Voleybol Milli Takımlarının yeni ana sponsoru, Spor Haberleri. İşte o detaylar;

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile Gedik Yatırım arasında spornsorluk anlaşması imzalandı.

TVF Burhan Alın Yazısı Vestel Voleybol Salonu'nda düzenlenen imza törenine TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Gedik Yatırım Idare Heyeti Başkanı ve Üst Yöneticisi (CEO) Iftihar Topaç ile ulusal voleybolcular Ceren Kestirengöz Kapucu ve Beytullah Hatipoğlu katıldı.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, yaptığı konuşmada, voleybolun yaşadığı başarılarda sponsorların desteğinin çok önemli olduğunu belirterek, "Dünyanın en iyi ligi olmak, milli takımlarımızın voleybolda laf sahibi olması, büyük başarılar almak kolay yok. Yol arkadaşlarınızın size desteği olmadan bu işler olmaz. Bu yüzden tüm sponsorlarımıza teşekkür ediyoruz. Gedik Yatırım 30 yıldır bu ülkeye hizmet veren saygıdeğer bir kuruluş. Destekleri bizi fazla mutlu etti. İyi ki varlar, iyi ama voleybolun yanındalar. Voleybol her geçen gün özel bir gün yaşıyor. Daha büyük başarılar elde edeceğimize inancımız sonsuz." diye konuştu.

Üstündağ, bir basın mensubunun, isminin Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı için geçtiğini söylemesine üstüne, "İsmimin yeniden geçmesi benim için onurdur fakat ben bu camianın evladıyım. Bu camiaya hizmet vermek öncülüğümdür. Hizmet etmeye çalışacağım. Hedeflerimizdeki olimpiyat, Avrupa ve dünya kürsüleri, madalyaları tamamlamadığımızı düşünüyorum. Her şey talih diyorum." ifadelerini kullandı.

Gedik Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı ve Üstteki Yöneticisi (CEO) Onur Topaç ise Türkiye'nin spor ülkesi olmasına katkı maddesi saptamak istediklerini kaydederek, şunları söyledi:

"Bir sporsever olarak ülkesine takviye olmayı ve değer katmayı birinci prensip edinen bir şirket olarak bu sponsorluktan mutluluk duymaktayız. Bu bize ayrıca heyecan hem gurur vermekte. 3 sene baştan başa A milli takımlar ilk kez elde etmek üzere tüm yaş gruplarında ana sponsor olarak yer alacağız. Bu uzlaşma ülkemiz sporu ve sporcusuna güveninin bir sonucu. 80 milyonun üzerindeki nüfusumuzla ülkemizin daha çok sporcu yetiştirmesine, sporu seven bir tür yetiştirmesine katkı maddesi temin etmek istiyoruz. Türkiye'de voleybolun ayrıca ulusal takımlar keza de kulüpler düzeyinde kazandığı başarılar hepimiz için gurur kaynağı. Biz de bu başarıların devamı için ülkemizin geleceğine vermek istedik. Türkiye'nin bir spor ülkesine dönüşmesine katkı karşılamak istiyoruz."

Ulusal voleybolcular Ceren Kestirengöz Kapucu ve Beytullah Hatipoğlu da voleybola desteklerinden ötürü Gedik Yatırım'a teşekkür ettiler.

Sözleşmenin imzalanmasının peşinde başkan Üstündağ, Övünç Topaç'a bir plaket ve isminin yazılmış olduğu ulusal ekip forması armağan etti.

Voleybol Milli Takımlarının yeni ana sponsoru, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum