Vefat eden Kıbrıs gazisi toprağa verildi , AFYONKARAHİSAR haberleri

Son Dakika AFYONKARAHİSAR haberleri: Afyonkarahisar’da 68 yaşında vefat eden Kıbrıs Gazisi İbrahim Altınel gerçekleştirilen askeri törenin ardından toprağa verildi.

Vefat eden Kıbrıs gazisi toprağa verildi
, AFYONKARAHİSAR haberleri
Editör: Derya Demir
06 Ekim 2022 - 17:14
Vefat eden Kıbrıs gazisi toprağa verildi , AFYONKARAHİSAR haberleri, AFYONKARAHİSAR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Afyonkarahisar’da 68 yaşında vefat eden Kıbrıs Gazisi İbrahim Altınel gerçekleştirilen askeri törenin ardından toprağa verildi.
Yaşlılığa bağlı çeşitli hastalıklardan dolayı hayatını kaybeden Altıner, Paşa Camide düzenlenen askeri törenin ardından Çayırbağ beldesinde toprağa verildi. Gerçekleştirilen cenaze törenine İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Osman Alp, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bekir Yümlü, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, şahit ve gazi aileleri ile Altıner ailesinin sevenleri katıldı.
Vefat eden Kıbrıs gazisi toprağa verildi
Vefat eden Kıbrıs gazisi toprağa verildi

Detaylı bir şekilde, Vefat eden Kıbrıs gazisi toprağa verildi , AFYONKARAHİSAR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. AFYONKARAHİSAR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum