Vatandaşlar Tepebaşı'nın projelerini yerinde görüyor , ESKİŞEHİR haberleri

Son Dakika ESKİŞEHİR haberleri: Tepebaşı Belediyesi Belde Evi ve Deneyimli Kafe sakinleri, belediye çalışmalarının tanıtıldığı hizmet turları ile merkezleri ve çalışmaları yerinde görerek projeler hakkında bilgi sahibi olan vatandaşlar, Başkan Ahmet Ataç’a teşekkür ediyor.

Vatandaşlar Tepebaşı'nın projelerini yerinde görüyor
, ESKİŞEHİR haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 15:54
Vatandaşlar Tepebaşı’nın projelerini yerinde görüyor , ESKİŞEHİR haberleri, ESKİŞEHİR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Tepebaşı Belediyesi Belde Evi ve Deneyimli Kafe sakinleri, belediye çalışmalarının tanıtıldığı hizmet turları ile merkezleri ve çalışmaları yerinde görerek projeler hakkında bilgi sahibi olan vatandaşlar, Başkan Ahmet Ataç’a teşekkür ediyor.
Tepebaşı Belediyesi, hayata geçirdiği çalışma ve projeleri ile Türkiye ve yurt dışından takdir toplarken, Eskişehirlilerin de beğenisini kazanıyor. Hizmetlerin tanıtıldığı, belediye merkezlerinin gezilerek bilgilendirme yapılan turlara katılan Belde Evi ve Deneyimli Kafe sakinleri, Tepebaşı Belediyesini ve Başkan Ahmet Ataç’ı kutladıklarını belirtti. Tepebaşı’nın Melih Savaş Yaşam Köyü, Alzheimer Konukevi, İbrahim Ethem Kesikbaş Engelliler Montaj Atölyesi, Çocuk Senfoni Orkestrası Eğitim ve Çalışma Merkezi, Yunus Emre Spor Tesisleri, Şirintepe Çocuk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Mustafa Kemal Atatürk Spor Tesisleri Su Sporları Merkezi gibi merkezlerini gezen vatandaşlar, hizmetleri beğendiklerini kaydetti.
Tepebaşı bölgesinde yaşamaktan gurur duyduğunu aktaran Zeliha Atasay, “Ahmet Başkanımız ve belediyemiz, bizim için çok güzel etkinlikler düzenliyor, projeler hayata geçiriyor. Bu gerçekleştirilen turdan dolayı da çok mutluyuz. Dünyaya ve Türkiye’ye örnek olan projeleri yerinde görme fırsatımız oldu. Emeği geçenlere çok teşekkür ederiz” dedi.
Belde Evlerinin faydalı olduğunu belirten Canan Aktan, “Belde Evlerinin kadınların sosyalleşmesi açısından çok önemli olduğunu düşünüyorum. Belde Evlerinde açılan kurslar da kadınlara çok faydalı oluyor. Başkanımıza bizlere bu imkânı sağlamasından ötürü teşekkürlerimi iletiyorum” ifadelerini kullandı.

Detaylı bir şekilde, Vatandaşlar Tepebaşı’nın projelerini yerinde görüyor , ESKİŞEHİR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ESKİŞEHİR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum