Vatandaşlar halk gününde sorunlarına çözüm arıyor , KARABÜK haberleri

Son Dakika KARABÜK haberleri: Karabük’te halk günü toplantısı çerçevesinde vatandaşlar sorunlarına çözüm arıyor.

Vatandaşlar halk gününde sorunlarına çözüm arıyor
, KARABÜK haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 16:34
Vatandaşlar halk gününde sorunlarına çözüm arıyor , KARABÜK haberleri, KARABÜK İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Karabük’te halk günü toplantısı çerçevesinde vatandaşlar sorunlarına çözüm arıyor.
Karabük Valisi Fuat Gürel başkanlığında halk günü toplantısı düzenlenirken, vatandaşlar istek, şikayet ve önerilerini iletti. Görüşmelere katılan vatandaşlarla tek tek görüşen Gürel, kendisine iletilen sorun, şikayet ve taleplerin çözümü için gerekli incelemeler ile kanun ve yönetmelikler çerçevesinde gerekli çalışmaların yapılması için ilgili kurum ve kuruluş müdürlerine talimatlar verdi.
Toplantıda, Vali Yardımcısı Muhittin Gürel, Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Bilal yatmaz, Karabük Çalışma ve iş Kurumu Müdür Vekili Mustafa Çalış, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdurrahman Bilgiç, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yasemin Canbaz, Açık Kapı Şube Müdürü Gülnur Berber Dereli hazır bulundu.
Vatandaşlar halk gününde sorunlarına çözüm arıyor
Vatandaşlar halk gününde sorunlarına çözüm arıyor

Detaylı bir şekilde, Vatandaşlar halk gününde sorunlarına çözüm arıyor , KARABÜK haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KARABÜK ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum