Vatandaş Davutoğlu 'na muhalefetin etkili olmamasından yakındı

Vatandaş Davutoğlu ’na muhalefetin etkili olmamasından yakındı, Gündem Haberleri.

Vatandaş Davutoğlu 'na muhalefetin etkili olmamasından yakındı
Editör: 15Haber
13 Mayıs 2022 - 15:18
Vatandaş Davutoğlu ’na muhalefetin etkili olmamasından yakındı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Partisinin il binası önünde toplanan vatandaşlara hitap eden Gelecek Partisi Genel Başkanı  Ahmet Davutoğlu, “Vatandaşımız yokluk, haksızlık, yolsuzluk girdabında boğuşuyor. Gelin bize takviye olun, bunların hepsini beraber bitirelim” dedi.

sonra esnaf ziyaretine meydana çıkan Davutoğlu ’nun yolunu kesen bir kadın Gelecek Partisi Genel Başkanı ’na, “Bunların tozunu dumana attıracak bir muhalefet istiyoruz. Niye etkin olamıyorsunuz?” diye sordu.

Bunun üstüne Davutoğlu, “İşte çıktık. Siz destek verin daha etkin olacağız inşallah” cevabını verince kadın bu defa, “Bildiklerinden geri kalmıyorlar. Ne olacak? Vallahi bu hırsızlığa, bu talana bir son versinler artık” deyince Davutoğlu bu defa, “Doğru, doğru. Onlar böylece yapsalar da inşallah ilk seçimde gidecekler” dedi.

“NE OLACAK HALİMİZ BÖYLE?”

Davutoğlu, ziyaret ettiği bir lokantacı kendisine, “Ne yapacağız şimdi. Ne olacak halimiz böyle?” diye sorunca, “Sizinle istişare etmeye geldik. Bir haftadır dolaşa dolaşa buradayım” dedi. Lokantacı bu defa. “Ben şöyle düşünüyorum. Bu ülke hoş bir ülke. Fakat, bir kararlılık yok. Bugün et aldım, on lira zam gelmiş. Ekmeğe gene zam var. Fiyatlara yetiştiremiyoruz. Biz zam yapmazsak altından kalkamıyoruz. Zam yaptığımızda da herif düşüyor. Her halükarda bıkkınlık var” diye yakınmasını sürdürdü.

“BUNLARIN ZULMÜ ARŞ-I ALA ’YA ÇIKTI”

Teması esnasında KHK ile görevine son verildiğini, temize çıkma etmesine karşın işine iade edilmemesinden sızlanan bir yurttaş ise şunları söyledi: “Bu iktidarın yaptığı gaddarlık arş-ı Ala ’ya çıktı. Bundan Böyle siyaset olarak bu ülkenin büyüklerinin, ağabeylerinin gençlere sahip çıkması gerekli. Bu durum benim hayatımı etkiledi. Geleceğimi etkiledi. Benim geleceğimi çaldılar, çocuklarımın geleceğini çaldılar. Eşim beni bu durumda terk etti, boşandı. Ailem bozuldu, aile bütünlüğüm bozuldu. Şuanda benim bu memlekette yaşayıp yaşamamın bir anlamı yok.” Vatandaşı dinleyen Davutoğlu, “Bakın KHK problemini parti programına alan birincil parti biziz” diye cevap verdi.

Vatandaş Davutoğlu ’na muhalefetin etkili olmamasından yakındı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum