evde masajmasaj istanbul

Vasiyet etmişti, 130 bin liralık teklifi geri çeviremedi! Aracı alan kişi şaşkına çevirdi: Brandayı açınca âşık oldum

Konyaaltı ilçesi Aşağıkaraman Mahallesi'nde oto yıkamacılık yapan 2 çocuk babası Abdullah Yıldırım, 3 yıl önce parça ve boyası değişmez iki orijinal Doğan SLX marka otomobili satın aldı.

Vasiyet etmişti, 130 bin liralık teklifi geri çeviremedi! Aracı alan kişi şaşkına çevirdi: Brandayı açınca âşık oldum
Editör: 15Haber
08 Ekim 2021 - 01:53

Konyaaltı ilçesi Aşağıkaraman Mahallesi'nde oto yıkamacılık yapan 2 çocuk babası Abdullah Yıldırım, 3 yıl önce parça ve boyası değişmez iki orijinal Doğan SLX marka otomobili satın aldı. Biri yeşil, diğeri bordo renkte olan otomobillerini aldığı günden bu yana kullanmayan Yıldırım, özel yaptırdığı garajında araçlarına gözü gibi bakmaya başladı. Ayakkabılarını çıkarmadan binmediği araçlarının tozunu bölge Şimşek, aracını muayeneye de kaza ya da çizik oluşur düşüncesiyle binmeden çekiciyle gönderiyor.

ÇOCUKLARINA 'SATILMASIN' DİYE VASİYET ETMİŞTİ

Yıldırım, daha önce araçların satılmaması ya da binilmemesi için iki çocuğuna vasiyette bulunduğunu belirtip, “Kuşkusuz onların da satmasını ve binmesini istemiyorum. Eğer böylece bir şey yaparlarsa, öldüğümde mezarıma dahi gelmesinler. Bana bedel vermediklerini sayarım” sözlerini sarf etmişti.

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum